Sraz lehokol 2015 – Nivnice

Sraz lehokol 2015 – Nivnice

Posíláme vám poslední informaci před samotným srazem. Maximálně se snažíme o to, aby se celé letošní setkání co nejvíce vydařilo, ale vyžaduje to také trochu vaší pomoci. S tou nám to pak půjde mnohem lépe.

MAPY a TRASY + „STARTOVNÍ“ ČÍSLO
Každý z vás, kdo bude chtít dostane barevnou mapu tras a také malé srazové „startovní“ číslo. Bylo by fajn, kdybyste si jej dali někam viditelně na rám kola, nejlépe na šlapák. Je to i taková malá památka na letošní sraz. My podle toho pak budeme tvořit startovní listiny závodů, případně prostě budeme vědět, čí které kolo je. Vzhledem k tomu, že budeme vyhlašovat také soutěž o nejkrásnější kolo, je dobré čísílko na kole mít, abyste se případně mohli stát výherci.

Trasy jsme ještě trošku upravili a z páteční orientační vyjížďky jsme udělali „obyčejnou“ rozhlednovou. Je tedy zaznačena v mapě a bude vyznačena i v terénu, stejně jako čtvrteční i sobotní etapa. Pokud jste si tedy nahráli do GPS celé trasy, udělejte tak, prosím, ještě jednou. Měnili jsme je někdy ve středu minulý týden.

PROGRAM
Z programu vypadla návštěva České zbojovky, protože jsme nebyli schopni prohlídku pro malý počet lidí domluvit. Přeci jen je to zbrojovka s přísnými pravidly. Pivovar zůstává. Na sobotu se nám nepodařilo zajistit vhodný sklep s vínem, protože všechna dobrý vinařství jsou jaksi až za kopcem, takže kdo bude toužit po folklóru a dobrém víně, zamiřte na Slovácké slavnosti vína do Uherského Hradiště. V neděli se navíc v Brodě odehrávají Dny evropského dědictví, které budete moci navštívit.

Do program také přibyla přednáška Karla Třísky o jeho lehokolovém putování Norskem letos v létě, stejně jako prezentace Jirky Hebedy o dálkových jízdách (tzv. brevetách) a závodu Paříž-Brest-Paříž. Máte se tedy na co těšit.

SOUTĚŽE
Kromě závodů, které nemusíte brát až tak seriózně a i ti pomalejší z vás se do nich mohou pro radost přihlásit, jsme připravili i soutěž pro účastníka nejmladšího / nejstaršího / z nejvzdálenějšího místa / který přijel z nejvzdálenějšího místa na kole. Pokud si myslíte, že byste mohli o některou z cen soutěžit, nominujte se, prosím, při registraci. Zároveň budeme vyhlašovat i nejkrásnější kolo, ale tuto cenu vyberou organizátoři sami. Do ní se nominovat nemusíte 🙂

SERVIS LEHOKOL A TŘÍKOLEK
Na každou etapu s námi vyrazí i doprovodné vozidlo, takže drobný servis během vyjížděk bude zajištěn. Na trase vás prostě nenecháme.

AZUBí kluci by si však také radii celé setkání užili a proto, prosím, neočekávejte, že bychom vám během srazu udělali nějaké zásadní opravy na vašich kolech. Rádi vás přivítáme kdykoliv během podzimu či zimy, ale na srazu se budeme věnovat jeho organizaci a naší vlastní oslavě patnáctin. Díky za pochopení!

SNÍDANĚ V KEMPU
Každý den pro vás budou v kempu chystat snídaně. Vždy jednu masovou a jednu nemasovou. Cena je 60Kč. Dejte nám nezávazně vědět, zda si plánujete snídani pořídit a jakou verzi. Aby prostě měli nachystáno. Ke každé snídani bude vždy máslo, nějaký džem, med apod. Tak jak to bývá. Samozřejmostí je i čaj, káva, džus a pečivo.

VELKÁ ZAPISOVACÍ TABULKA
Hned u registrace bude připravena velká zapisovací tabulka. Najděte se v ní a vykřížkujte jídla, která byste chtěli konzumovat (pokud nějaká) a akce, kterých se chcete účastnit (pivovar). V kempu už je po sezóně, takže potřebují vědět, co mají nachystat a přibližně kolik. Stejně tak v restauraci Pod lipami v Uherském Ostrohu budou mít díky nám fofr, protože se nás tam vytočí cca 170, tak aby byli nachystaní a my se v klidu najedli. Všude jsou na nás připraveni, těší se a rádi nás přivítají, ale tu a tam potřebují mít dostatek informací.

Váš výběr bude nezávazný. Pokud pár z vás změní názor, nic se nestane. Potřebujeme jen řádově vědět koli, čeho, kde. DÍKY MOC!

Vybírat se bude:

– snídaně čtvrtek – párky
– snídaně čtvrtek – sýrový talíř
– snídaně pátek – salámový talíř
– snídaně pátek – míchaná vajíčka
– snídaně sobota – párky
– snídaně sobota – sýrový talíř
– snídaně neděle – salámový talíř
– snídaně neděle – míchaná vajíčka
– pátek grilování masa
– pátek pivovar
– sobota oběd – moravaský vrabec, zelí, knedlík
– sobota oběd – kuřecí stehnho, rýže
– sobota oběd – těstovinový salát, vegetarian

MAPA KEMPU a HOTELU
Zvláště pro ty, co budou přijíždět dříve ve středu, kdy v kempu ještě nikdo nebude, je připravena tato orientační mapa kempu a blízkého okolí. Upozorňujeme především na prostor, kde bude stát velký stan, na prostor za registračním stanem, a také na klidovou zónu pro stany, kde by vás snad nikdo nemusel rušit.

MAPA KEMPU

2 thoughts on “Sraz lehokol 2015 – Nivnice

  1. Byť je to na poslední chvíli, tak už se nejde registrovat přes web…nu škoda. Dojet a vyřešit na místě to předpokládám půjde také…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *